Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Školní kolo OČJ

Školní kolo OČJ

Školní kolo OČJ jsme stihli napsat ještě v době prezenční výuky.

Bylo to sice v poslední den a trochu komplikované/ žáci z různých tříd se nesměli setkávat, proto se úkoly z českého jazyka psaly ve třech učebnách se třemi vyučujícími/, ale zvládlo se to.

Úkoly se někomu mohly zdát obtížné, někteří si však s nimi poradili docela dobře. Zadání slohu bylo letos poměrně snadné. V době distanční výuky většina žáků doma četla, napsat tedy o knize, která by neměla chybět v knihovničce, se jim hodilo. S čím si však nevěděli rady, bylo jak vysvětlit a použít  spojení kočkopes. Je znát, že distanční výuka se zaměřila hlavně na základní učivo a ne vše se do online hodin vešlo.

I tak jsme mohli se značným bodovým ziskem poslat do okresního kola dva zástupce - Jonáše a Lenku.

Jak proběhne okresní kolo, to zatím nevíme. Budeme jim ale držet palce, aby pokračovali v dobrých výsledcích Elišky, Adély, Dominiky, Jirky a Ondry.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Leden 2021 08:33)