Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Školní kolo OČJ

Školní kolo OČJ

Školní kolo OČJ jsme stihli napsat ještě v době prezenční výuky.

Bylo to sice v poslední den a trochu komplikované/ žáci z různých tříd se nesměli setkávat, proto se úkoly z českého jazyka psaly ve třech učebnách se třemi vyučujícími/, ale zvládlo se to.

Úkoly se někomu mohly zdát obtížné, někteří si však s nimi poradili docela dobře. Zadání slohu bylo letos poměrně snadné. V době distanční výuky většina žáků doma četla, napsat tedy o knize, která by neměla chybět v knihovničce, se jim hodilo. S čím si však nevěděli rady, bylo jak vysvětlit a použít  spojení kočkopes. Je znát, že distanční výuka se zaměřila hlavně na základní učivo a ne vše se do online hodin vešlo.

I tak jsme mohli se značným bodovým ziskem poslat do okresního kola dva zástupce - Jonáše a Lenku.

Jak proběhne okresní kolo, to zatím nevíme. Budeme jim ale držet palce, aby pokračovali v dobrých výsledcích Elišky, Adély, Dominiky, Jirky a Ondry.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Leden 2021 08:33)