Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Domácí škola

Domácí škola

14.10. se stalo něco, co nikdo z nás nechtěl, vrátili jsme se ze školních lavic zpět k domácí výuce. Rodiče, kteří si tak stačili na chvilku oddychnout a mohli konečně po dlouhé době svěřit děti do péče učitelů, jsou zase naplno zaměstnaní.

Klobouk dolů za to, co všechno musejí zvládnout. Ke všem starostem, které mají na svých bedrech, mají mnoho práce navíc. Přeji jim hodně pevné nervy, trpělivost a hlavně zdraví. To je přece jen nejdůležitější!

A co děti? Každý den se scházíme před obrazovkou a snažíme se aspoň tímto způsobem něco naučit nebo procvičit. Chtěla bych svoje druháčky moc pochválit. Dopoledne mi naskakují na obrazovku jako žabičky a s úsměvem zdraví mě a svoje kamarády. Mnozí se dokážou připojit i sami, ovládají mikrofon a jsou moc šikovní. Po online hodinách rádi plní úkoly v Edupage, je to pro ně zase něco nového.

Podívejte se na vyjádření některých z nich:

Online výuka se mi líbí, je to jiné než ve škole. Díky kameře můžu aspoň vidět spolužáky. (K. Hýblová)

Hodina online byla dobrá. (K. Piscová)

Vyučování online se mi líbí, ale lepší je to ve škole. (S.Zelinka)

Jednu pozitivní stránku domácí vyučování přece jenom má. Jakou? Všichni se už moooc těšíme do školy!

Aktualizováno (Sobota, 31 Říjen 2020 21:09)