Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Domácí škola

Domácí škola

14.10. se stalo něco, co nikdo z nás nechtěl, vrátili jsme se ze školních lavic zpět k domácí výuce. Rodiče, kteří si tak stačili na chvilku oddychnout a mohli konečně po dlouhé době svěřit děti do péče učitelů, jsou zase naplno zaměstnaní.

Klobouk dolů za to, co všechno musejí zvládnout. Ke všem starostem, které mají na svých bedrech, mají mnoho práce navíc. Přeji jim hodně pevné nervy, trpělivost a hlavně zdraví. To je přece jen nejdůležitější!

A co děti? Každý den se scházíme před obrazovkou a snažíme se aspoň tímto způsobem něco naučit nebo procvičit. Chtěla bych svoje druháčky moc pochválit. Dopoledne mi naskakují na obrazovku jako žabičky a s úsměvem zdraví mě a svoje kamarády. Mnozí se dokážou připojit i sami, ovládají mikrofon a jsou moc šikovní. Po online hodinách rádi plní úkoly v Edupage, je to pro ně zase něco nového.

Podívejte se na vyjádření některých z nich:

Online výuka se mi líbí, je to jiné než ve škole. Díky kameře můžu aspoň vidět spolužáky. (K. Hýblová)

Hodina online byla dobrá. (K. Piscová)

Vyučování online se mi líbí, ale lepší je to ve škole. (S.Zelinka)

Jednu pozitivní stránku domácí vyučování přece jenom má. Jakou? Všichni se už moooc těšíme do školy!

Aktualizováno (Sobota, 31 Říjen 2020 21:09)