Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Školní rok za námi...

Školní rok za námi...

Po 105 dnech od uzavření školy jsme po tomto netypickém druhém pololetí rozdali vysvědčení. Tentokrát o pár dní dříve a bez tradičních akcí, které k ukončení školy v červnu patří. Chybělo tradiční fotografování tříd, které však zvládneme v září.

Nahradit nejde každoroční závěrečné ukončení školního roku ve Fabrice. Obzvlášť pro deváťáky byl konec bez loučení s programem, na který se celý rok těšíme, poněkud smutný. Nenahradí ho ani společná fotka v rouškách, která bude připomínat, že toto školní jaro bylo úplně jiné... Poděkování posíláme formou pěkného vysvědčení nejen žákům, kteří pracovali na dálku pilně a zodpovědně, ale také jejich rodičům za to, že zvládali být částečně i učiteli, podporovateli, hlídači i IT odborníky :-). A speciální poděkování patří těm z nich, kteří si v tom všem shonu vzpomněli i na nás, učitele, dali najevo pochopení a podporu.

8. září se budeme těšit na první zvonění o to více, že bude (doufejme) konečně společné a bez roušek. Krásné prázdniny všem!Aktualizováno (Pondělí, 29 Červen 2020 10:12)