Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Projekty Projekt zahájen!

Projekt zahájen!

Červen 2020 se stal startovacím měsícem pro přestavbu naší školy. Staveniště bylo předáno do rukou zhotovitele firmě HIKELE stavební firma s.r.o. Realizace projektu R-komplex je zahájen a nás čekají rozsáhlé stavební úpravy, které se dotknou jak vnějších, tak vnitřních prostor.

Začíná se půdou a její přípravou pro výměnu střechy a vestavbu nových výukových učeben a dalších prostor. Areál školy bude po dobu vnějších stavebních prací z důvodu zajištění bezpečnosti zcela uzavřen. Přístup do budovy bude možný jen hlavním předním vchodem. Informace z průběhu budeme zveřejňovat na našich webových stránkách. Teď už nezbývá nic jiného, než držet palce, aby stavba probíhala svižně a bez problémů, a taky trochu poprosit počasí, aby nám bylo nakloněno.Projekt R-komplex...

Aktualizováno (Středa, 10 Červen 2020 06:47)