Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Projekt zahájen!

Projekt zahájen!

Červen 2020 se stal startovacím měsícem pro přestavbu naší školy. Staveniště bylo předáno do rukou zhotovitele firmě HIKELE stavební firma s.r.o. Realizace projektu R-komplex je zahájen a nás čekají rozsáhlé stavební úpravy, které se dotknou jak vnějších, tak vnitřních prostor.

Začíná se půdou a její přípravou pro výměnu střechy a vestavbu nových výukových učeben a dalších prostor. Areál školy bude po dobu vnějších stavebních prací z důvodu zajištění bezpečnosti zcela uzavřen. Přístup do budovy bude možný jen hlavním předním vchodem. Informace z průběhu budeme zveřejňovat na našich webových stránkách. Teď už nezbývá nic jiného, než držet palce, aby stavba probíhala svižně a bez problémů, a taky trochu poprosit počasí, aby nám bylo nakloněno.Projekt R-komplex...

Aktualizováno (Středa, 10 Červen 2020 06:47)