Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Informace - školní obědy od 25. 5. 2020

Informace - školní obědy od 25. 5. 2020

Rodičům  žáků 1. stupně, kteří od 25. 5. 2020 přijdou do školy a budou mít zájem o školní obědy, předáváme informaci z Internátní školní jídelny M. Horákové:

Informace pro rodiče dětí, žáků, kteří se stravují v Internátní školní jídelně M. Horákové 467/14, Svitavy

Vážení rodiče,

dne 25.05.2020 již nastupují děti z mateřských a základních škol /první stupeň/ do školských zařízení.

Pokud budete požadovat pro své dítě stravu, je podmínkou úhrada platby dopředu. To znamená, než dítě nastoupí do zařízení, musí mít zaplacenou stravu.

Rodiče dětí, kteří mají zavedenou platbu inkasem, mají finanční částku potřebnou k úhradě měsíce května a června k dispozici na jejich stravovacím účtu. Rodiče dětí, kteří platí v hotovosti, budou mít možnost uhradit stravné na část měsíce května a celý měsíc červen 2020 ve dnech 21.-22.05.2020 v čase 11.00 – 12,30 hod. v kanceláři internátní školní jídelny. Platba v hotovosti bude vzhledem k nouzovému stavu a na základě rizik omezena úhradou pouze na celý stravovací měsíc dopředu. Děkujeme rodičům za pochopení.

Na základě závazného přihlášení v mateřské a základní škole, bude mít dítě zajištěno kompletní teplé menu v zařízení, které navštěvuje /tedy ne v internátní školní jídelně/. Nárok na dotovanou stravu /zákon 561/2004 Sb. v platném znění/ má pouze dítě, které navštěvuje MŠ nebo ZŠ.

V případě nejasností použijte prosím email internátní školní jídelny: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Aktualizováno (Středa, 13 Květen 2020 08:55)