Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Výuka K výuce Výuka v době uzavření školy

Výuka v době uzavření školy

Vážení rodiče (a žáci),

chceme Vás informovat o zamýšleném postupu školy při zajištění další výuky v nadcházejících dnech (týdnech) distanční formou, abyste nezůstávali v nejistotě, jak vše bude probíhat. Rozhodně žáci nemají prázdniny a vzdělávání musí probíhat i nadále.

Žáci mají nyní k vypracování úkoly, které jsme jim stihli předat před uzavřením školy, nebo jim vyučující učivo dodávají průběžně. V příštím týdnu připravujeme spuštění jednotného systému vzdělávání - uvedeme do chodu informační systém školy, obdržíte na své mailové adresy přihlašovací údaje a návod, jak se systémem pracovat, zorientovat se v něm a používat ho.

Pro obě strany, nás i žáky, je to naprosto nová situace, ale myslím, že společnými silami ji zvládneme. Prosíme o zajištění dohledu nad systematickým plněním úkolů a přípravou Vašich dětí z domova. Vyučující Vám jsou i nadále plně k dispozici na školních e-mailových adresách pro konzultace, řešení problémů.

Prosíme, abyste tedy sledovali nejen webové a facebokoové stránky školy, ale  především své osobní maily, které jste předali škole jako kontaktní. Sem budou směřovat konkrétní informace v příštích dnech.

M. Baťková

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 11:05)