Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Uzavření školy

Uzavření školy

Mimořádným nařízením vlády je od 11. 3. 2020 do odvolání škola uzavřena kvůli šíření nákazy koronavirem. O znovuotevření budete informováni zde a na facebookovém profilu školy, sledujte také veřejná sdělení.

Školní obědy byly žákům hromadně od zítřejšího data odhlášeny. Hromadně všem také zajistíme přihlášení od data, kdy bude škola znovu v provozu.

Žáci obdrželi od svých vyučujících zadání pro domácí práci pro následující dny. Sledujte webové stránky školy pro případná další sdělení. Děkujeme.

Potvrzení Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy (OČR) je pro zákonné zástupce připraveno k vyzvednutí v dopoledních hodinách 11. 3. 2020 v ředitelně školy. V dalších dnech po telefonické domluvě (739 630 519).

Mimořádné opatření MZ

https://www.cssz.cz/documents/20143/157311/Karantena_a_osetrovne.pdf

https://www.cssz.cz/web/cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni-

https://www.klickevzdelani.cz/Management-skol/Reditelna/Manazerske-aktuality/category/manazerske-aktuality/informace-cssz-o-naroku-na-osetrovne

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:57)