Důležité

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Vítězství je "doma"

Vítězství je "doma"

Zní to možná nadneseně. Ale když jsme se s žáky osmičky a devítky přihlašovali na Přírodovědnou olympiádu, kterou pořádá Gymnázium Jevíčko, nevěděli jsme co nás čeká.

Naši školu reprezentovalo celkem pět družstev. Na místě jsme viděli, že konkurence bude značná. Celkem se soutěže zúčastnilo 44 týmů a okolo 140 soutěžích z České Třebové, Svitav, Letovic, Moravské Třebové, Brněnce atd. O to bylo naše překvapení příjemnější, že na prvním místě skončilo družstvo z naší školy ve složení Jakub Jan Heřmanský a Šimon Zerzán. Ani ostatní družstva se neztratila. Na šestém místě skončilo družstvo z osmičky ve složení: Tereza Krištofová, Tomáš Dian a Veronika Lněničková.


Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:49)