Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel 6

Parlamentní hlasatel 6

Poslední zasedání školního parlamentu v tomto roce proběhlo v pondělí 16. prosince. Hodnotili jsme Adventní výstavu a jednotlivá vystoupení žáků, nejvíce se líbily sestry Dernerovy. Třetí třídy byly na exkurzi v Olomouci, čtvrťáci zavítali na tradiční muzejní Vánoce ve Svitavách. Pátým a šestým třídám jsme připomněli možnost zúčastnit se florbalového turnaje, který se koná v sobotu 21.12. v tělocvičně naší školy. V pátek 20.12. se budou konat třídní besídky, v některých třídách budou probíhat klasickou formou - posezení ve třídě, předání dárků u stromečku, zpívání koled, některé třídy půjdou na bowling nebo do cukrárny. Vyhodnotili jsme i konverzační soutěž v angličtině, jména vítězů pak byla vyhlášena i ve školním rozhlasu. Posledním bodem jednání bylo opět chování žáků ve třídách a na chodbách o přestávkách. Bohužel se nic nemění, proto jsme si dali novoroční předsevzetí, že chování žáci v novém roce zlepší.

Aktualizováno (Středa, 25 Prosinec 2019 20:52)