Důležité

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel 6

Parlamentní hlasatel 6

Poslední zasedání školního parlamentu v tomto roce proběhlo v pondělí 16. prosince. Hodnotili jsme Adventní výstavu a jednotlivá vystoupení žáků, nejvíce se líbily sestry Dernerovy. Třetí třídy byly na exkurzi v Olomouci, čtvrťáci zavítali na tradiční muzejní Vánoce ve Svitavách. Pátým a šestým třídám jsme připomněli možnost zúčastnit se florbalového turnaje, který se koná v sobotu 21.12. v tělocvičně naší školy. V pátek 20.12. se budou konat třídní besídky, v některých třídách budou probíhat klasickou formou - posezení ve třídě, předání dárků u stromečku, zpívání koled, některé třídy půjdou na bowling nebo do cukrárny. Vyhodnotili jsme i konverzační soutěž v angličtině, jména vítězů pak byla vyhlášena i ve školním rozhlasu. Posledním bodem jednání bylo opět chování žáků ve třídách a na chodbách o přestávkách. Bohužel se nic nemění, proto jsme si dali novoroční předsevzetí, že chování žáci v novém roce zlepší.

Aktualizováno (Středa, 25 Prosinec 2019 20:52)