Důležité

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Výtvarná výchova trošku jinak

Výtvarná výchova trošku jinak

Před pár dny navštívila naši třídu milá usměvavá paní, která nás pozvala do tajů pastelek. Pro všechny měla připraveny nejrůznější brože a netradiční pastelky, které z hodin výtvarné výchovy ještě neznáme. Tvarem se podobaly těm našem v pouzdře, ale na jejich použití jsme potřebovali i vody. Přišla řada na vlastní dílo. Nejprve si vybrat brož již s motivem nebo se pokusit o vlastní originální dílo. Nastalo malé váhání, ale nakonec vždy zvítězila správná volba. Voda je nám pomocníkem při kreslení. Zlehounka namočit, aby pastelka měla správnou barvu a pěkně držela. Výsledek se dostavil, byl na pochvalu. Nejedna ozdoba udělá radost mamince. Nebo snad babičce?

Výtvarná výchova byla opět super.


{gallery}myaktivity_skolyakce_skoly191215_vytvarna{gallery}

Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:46)