Důležité

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Svíčkárna Olomouc

Svíčkárna Olomouc

Dne 11.12.2019 se uskutečnila exkurze do svíčkárny Rodas v Olomouci, na kterou jsme se opravdu velmi těšili. Žáky ze 3.A a 3.B čekala vlastnoruční výroba vánočních dárků v příjemném prostředí rodinné dílny.

Jednalo se o barvení svíček, vykrajování glycerinového mýdla a plnění dekorační láhve koupelovou solí. Pro finální úpravu se používá roztavená vosková směs (politura), která vytvoří krásný barevný povrch. Součástí svíčkárny je i podniková prodejna, kde lze koupit kromě svíček i kosmetické produkty (bambucké máslo, mýdla, parfémy), ekologické mycí a prací prášky a mnoho dalšího.

Děti byly svými výtvory nadšeny, zvláště když jim společnost dělali dva papoušci rodu Ara. Na zpáteční cestě jsme navštívili olomoucký orloj, kde však právě probíhá rekonstrukce, což nám ale skvělou náladu vůbec nezkazilo. Vánoční trhy na náměstí na nás dýchly svojí atmosférou a nám se tento den opravdu vydařil!Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:28)