Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Technika moderně s firmou Schaeffler

Technika moderně s firmou Schaeffler

Již nějakou dobu máme možnost do výuky integrovat moderní technologie ve formě 3D tisku. Škola pořídila 3D tiskárnu největšího českého výrobce, kterou využívá při výuce předmětu Pracovní vyučování a Informatika a výpočetní technika. Tento předmět je zaměřen na technickou výuku prostřednictvím ICT. Proto je zde mimo jiné kladen důraz na 3D modelování. Výsledky své práce mohou žáci realizovat právě prostřednictvím 3D tiskárny. Žáci tak mají možnost zažít propojení softwarového modelování s výrobou. Včetně technologických omezení, vlastností materiálu a dalších okolností.

Proto bych chtěl za školu a hlavně za žáky, poděkovat firmě Schaeffler, která finančně podpořila provoz 3D tiskárny a technickou výuku na naší škole.