Důležité

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Technika moderně s firmou Schaeffler

Technika moderně s firmou Schaeffler

Již nějakou dobu máme možnost do výuky integrovat moderní technologie ve formě 3D tisku. Škola pořídila 3D tiskárnu největšího českého výrobce, kterou využívá při výuce předmětu Pracovní vyučování a Informatika a výpočetní technika. Tento předmět je zaměřen na technickou výuku prostřednictvím ICT. Proto je zde mimo jiné kladen důraz na 3D modelování. Výsledky své práce mohou žáci realizovat právě prostřednictvím 3D tiskárny. Žáci tak mají možnost zažít propojení softwarového modelování s výrobou. Včetně technologických omezení, vlastností materiálu a dalších okolností.

Proto bych chtěl za školu a hlavně za žáky, poděkovat firmě Schaeffler, která finančně podpořila provoz 3D tiskárny a technickou výuku na naší škole.