Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Projekty R – komplex aneb Riegrovka 2021

R – komplex aneb Riegrovka 2021

Před třemi lety jsme sen o lepších prostorových a výukových podmínkách přenesli na papír v žádosti projektu R – komplex v rámci výzvy IROP č. 47. Žádost byla tehdy schválena a doporučena k financování z evropských fondů. Zařadila se však do dlouhé fronty dalších škol čekajících na to, zda bude vzhledem k množství podaných žádostí dostatek peněz pro realizaci.

Letošní Ježíšek k nám zavítal už v listopadu se skvělou zprávou z ministerstva pro místní rozvoj, že je vše připraveno k financování. Máme velikou radost, že náš zřizovatel, město Svitavy, s realizací souhlasí a můžeme teď začít s přípravami. Že je třeba to udělat v režimu „teď hned okamžitě“? Nevadí. Že půjde o velkou stavbu a nastane velké stěhování a organizační nesnáze? To musíme zvládnout. Že do toho všeho budeme učit, hlídat děti, plnit plány, vybírat vybavení a pomůcky? S tím se popereme také. Na konci toho všeho přece bude splněný sen - škola se prostorově nadechne, získáme místo pro žáky i zaměstnance, komfort přinese vstupní přístavba i výtah pro zajištění bezbariérovosti ve všech patrech. Těšte se s námi!


Více informací o projektu v článku Riegrovka 2020...


Aktualizováno (Středa, 10 Červen 2020 06:48)