Důležité

Na středu 6. 11. 2019 byla Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství vyhlášena stávka. Protože se zaměstnanci školy ke stávce připojují, bude škola v tento den zcela zavřena. O důvodech účasti více níže.

 

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.

 

Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.


Vyhlašujeme doplňkové volby členy školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na období do r. 2020. Jeden člen zvolený za zák. zástupce přestal být podle platných Stanov členem, proto je nutné počet členů doplnit do požadovaného počtu. Více zde.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Je libo vitamínky ?

Je libo vitamínky ?

Každoroční tradiční akci "Vitamínový den" jako doprovodný program k projektu "Ovoce do škol"už asi není třeba podrobně představovat.

Ve školní kuchyni se dnes pilně pracovalo už před 7. hodinou ráno. Kdo šel okolo, mohl vidět pracovníky naší dodavatelské firmy, jak přenášejí množství bedýnek se surovinami z auta do suterénu a rychle krájí, strouhají a mixují ovoce i zeleninu.

Během dopoledne podle stanoveného harmonogramu všechny děti z 1. stupně ochutnaly připravené tekuté dobroty. Evergreenem zůstává překvapivě šťáva z červené řepy kombinovaná zejména s mrkví a jablkem. Každý z žáků si vyrobil vlastní ovocný "špíz",  z kuchyňky jsme odcházeli s plnou pusou a hlavně s velkým poděkováním.

Velcí si také "olízli", ochutnávka jim byla doručena přímo do třídy...

Tak zase za rok!!!


Aktualizováno (Čtvrtek, 24 Říjen 2019 08:41)