Důležité

Na středu 6. 11. 2019 byla Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství vyhlášena stávka. Protože se zaměstnanci školy ke stávce připojují, bude škola v tento den zcela zavřena. O důvodech účasti více níže.

 

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.

 

Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.


Vyhlašujeme doplňkové volby členy školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na období do r. 2020. Jeden člen zvolený za zák. zástupce přestal být podle platných Stanov členem, proto je nutné počet členů doplnit do požadovaného počtu. Více zde.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy MFM - more for me

MFM - more for me

Zvláštní, provokativní, motivující...   To je pro páťáky to pravé !

Tímto anglickým názvem je v naší třídě označeno nově vytvořené pracovní místo. Není určeno jednomu žákovi, ale komukoliv, kdo má v určité chvíli během vyučování či přestávky časovou rezervu nebo prostě chuť zkusit něco nového, netradičního, zábavného.

V několika zásobnících, složkách a pořadačích jsou formou kartiček, pracovních listů nebo her pro žáky připraveny  zábavné a znalosti rozšiřující úkoly, hlavolamy, skládačky, logické úlohy a pracovní aktivity zaměřené na koncentraci pozornosti a zrakového vnímání. Výběr, doplňování a aktualizace  materiálů směřuje k tomu, aby se mohli uplatnit všichni žáci nezávisle na jejich dosavadní školní úspěšnosti. Soudě podle zájmu dětí, "trefili jsme do černého", u stolečku je stále rušno.

Nejaktivnější řešitelé se mohou těšit na zasloužené odměny.

Aktualizováno (Úterý, 22 Říjen 2019 13:45)