Důležité

Na středu 6. 11. 2019 byla Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství vyhlášena stávka. Protože se zaměstnanci školy ke stávce připojují, bude škola v tento den zcela zavřena. O důvodech účasti více níže.

 

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.

 

Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.


Vyhlašujeme doplňkové volby členy školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na období do r. 2020. Jeden člen zvolený za zák. zástupce přestal být podle platných Stanov členem, proto je nutné počet členů doplnit do požadovaného počtu. Více zde.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel 3

Parlamentní hlasatel 3

Dne 22. 10. proběhlo další zasedání školního žákovského parlamentu. Tentokrát bylo úkolem parlamentu zorganizovat charitativní sbírku na podporu fondu Sidus, který finančně pomáhá dětem se závažnými onemocněními. Sbírka bude probíhat od 22. 10. v jednotlivých třídách, kam budou chodit zástupci parlamentu z 6.b a nabízet prodej náramků a klíčenek. Výtěžek z prodeje bude věnován nadačnímu fondu Sidus. Na parlamentu jsme také hodnotili uplynulé akce školy, zejména adaptační pobyt žáků šestých tříd a účast deváťáků na veletrhu středních škol ve svitavské Fabrice. Další schůzka parlamentu proběhne v úterý 12. 11.

Aktualizováno (Úterý, 22 Říjen 2019 13:45)