Home Aktivity školy Akce školy Jak se nám líbí ve škole

Jak se nám líbí ve škole

Měsíc září už je za námi, uteklo to jako voda. Už umíme 4 písmenka, krásně se pereme se slabikami a jednoduchými slovy, počítáme jako draci. Každý den si procvičujeme ruku, která dlouho odpočívala, hlavně si hrála,ale teď se učí psát písmena a číslice. Taky, hlavně kluci, občas nezapomenou ani na zlobení. To už k nim zkrátka taky patří.;-)

Ale to není všechno, taky vyrábíme, stříháme, lepíme a moc rádi zpíváme písničky a hrajeme hry na koberci. Našli jsme si nové kamarády a všichni se snažíme, aby nám spolu bylo ve třídě hezky a paní učitelka z nás měla radost. :-)

A jak se nám vlastně ve škole líbí? Poslechněte si to přímo od nás. :-)

Sofinka - jak jste na nás hodná, Lucinka, Sára - jak se učíme, Matyáš - jak děláme úkoly, Sebík - celá škola, Karolínka P. - jak hrajeme někdy hry, Eliška T. - ty kočky (výkresy na nástěnce), Gábinka - jak vyrábíme, Bětka - jak chodíme na tělocvik, Sabinka - vlastně celá škola, Natálka Kolouchová, Eliáš - jak se učíme písmenka a čísla, Klára - celá škola a jak jste na nás hodná, Standa - jak modelujeme, Matěj - jak si hrajeme a učíme se, Eliška H. - mě se líbí strašně v družině, Natálka Kratochvílová - ta bílá tabule.


Aktualizováno (Pátek, 11 Říjen 2019 10:25)