Důležité

Na středu 6. 11. 2019 byla Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství vyhlášena stávka. Protože se zaměstnanci školy ke stávce připojují, bude škola v tento den zcela zavřena. O důvodech účasti více níže.

 

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.

 

Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.


Vyhlašujeme doplňkové volby členy školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na období do r. 2020. Jeden člen zvolený za zák. zástupce přestal být podle platných Stanov členem, proto je nutné počet členů doplnit do požadovaného počtu. Více zde.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Jak se nám líbí ve škole

Jak se nám líbí ve škole

Měsíc září už je za námi, uteklo to jako voda. Už umíme 4 písmenka, krásně se pereme se slabikami a jednoduchými slovy, počítáme jako draci. Každý den si procvičujeme ruku, která dlouho odpočívala, hlavně si hrála,ale teď se učí psát písmena a číslice. Taky, hlavně kluci, občas nezapomenou ani na zlobení. To už k nim zkrátka taky patří.;-)

Ale to není všechno, taky vyrábíme, stříháme, lepíme a moc rádi zpíváme písničky a hrajeme hry na koberci. Našli jsme si nové kamarády a všichni se snažíme, aby nám spolu bylo ve třídě hezky a paní učitelka z nás měla radost. :-)

A jak se nám vlastně ve škole líbí? Poslechněte si to přímo od nás. :-)

Sofinka - jak jste na nás hodná, Lucinka, Sára - jak se učíme, Matyáš - jak děláme úkoly, Sebík - celá škola, Karolínka P. - jak hrajeme někdy hry, Eliška T. - ty kočky (výkresy na nástěnce), Gábinka - jak vyrábíme, Bětka - jak chodíme na tělocvik, Sabinka - vlastně celá škola, Natálka Kolouchová, Eliáš - jak se učíme písmenka a čísla, Klára - celá škola a jak jste na nás hodná, Standa - jak modelujeme, Matěj - jak si hrajeme a učíme se, Eliška H. - mě se líbí strašně v družině, Natálka Kratochvílová - ta bílá tabule.


Aktualizováno (Pátek, 11 Říjen 2019 10:25)