Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Parlamentní hlasatel 2

Parlamentní hlasatel 2

V pondělí 7. října se konal druhý žákovský parlament. Se zástupci tříd jsme debatovali o školních akcích, které se během měsíce září/října odehrály (fyzikální a chemická show, technohrátky, výstava hub, exkurze). Minule jsme řešili neukázněné chování žáků během přestávek ve třídách, na chodbách, při frontě na oběd. Bohužel se chování nijak nezlepšilo. Společně jsme vymysleli, kam bychom za odvedenou práci v žákovském parlamentu jeli v červnu na výlet. Žáci rovněž navrhli, zda by mohlo dojít ke změně úvodní znělky při hlášení školního rozhlasu. Tento nápad byl schválen. Jakou znělku uslyšíme? Tak na to se těšíme na dalším zasedání.

Aktualizováno (Úterý, 08 Říjen 2019 12:03)