Důležité

Na středu 6. 11. 2019 byla Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství vyhlášena stávka. Protože se zaměstnanci školy ke stávce připojují, bude škola v tento den zcela zavřena. O důvodech účasti více níže.

 

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.

 

Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.


Vyhlašujeme doplňkové volby členy školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na období do r. 2020. Jeden člen zvolený za zák. zástupce přestal být podle platných Stanov členem, proto je nutné počet členů doplnit do požadovaného počtu. Více zde.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Je to tady - začínáme!

Je to tady - začínáme!

Vítejte zpět po prázdninách ve škole. Co nás čeká nového?

O prázdninách se vylepšovalo: máme nová okna na chodbách, natřené vstupní dveře, zrekonstruovanou podlahu v tělocvičně, v šatnách nové osvětlení, keře v areálu prošly kadeřnickou úpravou, paní psycholožka bude mít nyní pěknou jednací místnost pro jednání s žáky i rodiči a paní hospodářka vás přijme v nově zařízené kanceláři. Jdeme s dobou i v technologiích - do PC učebny jsme pořídili zero clienty. Pro skotačivé a neposedné jsou na chodbě připraveny "tlapičky" s abecedou a číslicemi. Chodby i třídy prošly výmalbou, takže nic už nebrání tomu, aby školní rok začal.