Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Poznáváme město Svitavy

Poznáváme město Svitavy

Praktické výuce zeměpisu v terénu je věnována pozornost na naší škole mnoho let. Žáci prochází systémem terénních prací při kterých si osvojují dovednosti práce s mapou, tvoří mapu v terénu, popisují krajinu, využívají k práci GPS a buzoly. V osmém ročníku navštěvujeme Katastrální úřad ve Svitavách a součástí výuky je i znalost města Svitav.

Navštěvujeme zajímavá místa, vyprávíme si o historii a snažíme se dozvědět víc než běžný občan města. Navštěvujeme zajímavé osobnosti. Letos jsme navštívili kostel Navštívení Panny Marie, věž kostela, kapli sv. Jiří, Muzeum esperanta a místa nejstarší historie. Popisovali jsme náměstí a areál naší školy.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:01)