Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Branný den 1. stupně

Branný den 1. stupně

Dne 19.6. se ve sportovním areálu školy uskutečnil již podruhé branný den žáků 1. stupně. Účastníci byli rozděleni většinou do šestičlenných hlídek. Na jednotlivých stanovištích se tak děti učily orientovat v terénu, překonávat různé překážky, plnit úkoly z dopravní výchovy a zdravovědy, soutěžily v různých sportovních disciplínách. Bezpochyby největší zájem vyvolali místní hasiči, kteří dětem ukázali správné ručkování a uzlování.Počasí se vydařilo, žáci prožili příjemné sportovní dopoledne.

Doufáme, že si odnesli co nejvíce informací a budou se umět v určitých situacích správně a zodpovědně zachovat. Velké poděkování patří také žákům 9. ročníku za pomoc.


Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 07:25)