Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Naše poslední jednání v tomto školním roce mělo velmi nízkou účast. Chyběli zástupci čtyř tříd. Opět bez omluvy.

Znovu jsme hovořili o žácích, kteří dělají škole dobré jméno. Jsou úspěšní, ve volném čase dělají něco navíc, chtějí něco dokázat. Jsme rádi, že i takoví jsou u nás ve škole, že o nich můžeme psát a mluvit.

Dále zástupci čtvrté třídy hodnotili svoji školu za školou. S pobytem v Oucmanicích byli velmi spokojeni. Poznali nové činnosti, mohli si vyzkoušet, jak jsou zruční, společnost jim dělala zvířata, večer se dokázali zabavit a pobavit, byl to prostě super týden.

O něco hůře dopadlo hodnocení divadelního představení. Do Brna se všichni tradičně těšíme, tentokrát jsme však byli jednou věcí zklamaní. Horečka sobotní noci byla plná výborných tanečních vystoupení, pěveckých výkonů, ale nelíbilo se nám, že se v mluveném slově objevovalo takové množství vulgarismů. Děvčata se proto rozhodla zhlédnout Horečku sobotní noci s Johnem Travoltou a porovnat. Uvidíme.

Dále se Terezka s Anežkou ptaly, kam jednotlivě třídy pojedou na výlet. Žádné hrady, zámky, žádná turistika, jen adrenalinové zážitky. Laser arena, Bongo...

Ti, kteří odcházejí na střední školy, se těší, ale zároveň mají trochu obavy, Popřáli jsme jim hodně úspěchů.

Museli jsme také zhodnotit svoji práci a zvolit Sovu roku. Hodnocení bylo vcelku pozitivní, byli jsme aktivní, připravovali jsme se, nebáli jsme se otevřeně hodnotit. Škoda, že jeden zvolený zástupce přestal chodit a nebyl nahrazen. Sovu zná paní učitelka, my se jméno dozvíme ve Fabrice.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Červen 2019 11:09)