Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání chyběli zástupci čtyř tříd. Opět bez omluvy. Jeden zástupce, kterému třída dala svůj hlas, nechodí téměř vůbec. Škoda, třída si měla vybrat někoho spolehlivějšího.

Nejdříve jsme poděkovali děvčatům z osmé třídy za originální splnění úkolu. Jednalo se o nový název schránky důvěry. "Nevíš - li si rady, hledej pomoc tady."

Dále jsme si připomněli testování IQ.

Hovořili jsme také o žácích, kteří jsou úspěšní v soutěžích. Úspěšní byli páťáci u přijímaček na víceleté gymnázium. Jedna žákyně byla nejlepší ze všech zúčastněných, byla tedy na prvním místě,  její spolužák zase dosáhl nejlepšího výsledku z testu matematiky. Čtveřice žáků obsadila třetí místo v soutěži Street Dance. Dva žáci obsadili druhé místo v krajském kole soutěže Zlatý list. Úspěšní jsme byli i v testování Scio, v Pythagoriádě, v recitaci. Dvě naše žákyně a jeden chlapec zase úspěšně bojovali na Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice. Za dobrou reprezentaci jim patří dík.

Posledním bodem byla informace o zájezdu do divadla. V tomto školním roce podruhé. Těšíme se na muzikál Horečka sobotní noci. 

Aktualizováno (Pondělí, 03 Červen 2019 09:28)