Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání chyběli zástupci čtyř tříd. Opět bez omluvy. Jeden zástupce, kterému třída dala svůj hlas, nechodí téměř vůbec. Škoda, třída si měla vybrat někoho spolehlivějšího.

Nejdříve jsme poděkovali děvčatům z osmé třídy za originální splnění úkolu. Jednalo se o nový název schránky důvěry. "Nevíš - li si rady, hledej pomoc tady."

Dále jsme si připomněli testování IQ.

Hovořili jsme také o žácích, kteří jsou úspěšní v soutěžích. Úspěšní byli páťáci u přijímaček na víceleté gymnázium. Jedna žákyně byla nejlepší ze všech zúčastněných, byla tedy na prvním místě,  její spolužák zase dosáhl nejlepšího výsledku z testu matematiky. Čtveřice žáků obsadila třetí místo v soutěži Street Dance. Dva žáci obsadili druhé místo v krajském kole soutěže Zlatý list. Úspěšní jsme byli i v testování Scio, v Pythagoriádě, v recitaci. Dvě naše žákyně a jeden chlapec zase úspěšně bojovali na Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice. Za dobrou reprezentaci jim patří dík.

Posledním bodem byla informace o zájezdu do divadla. V tomto školním roce podruhé. Těšíme se na muzikál Horečka sobotní noci. 

Aktualizováno (Pondělí, 03 Červen 2019 09:28)