Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Mc Donalds Cup II. kategorie

Mc Donalds Cup II. kategorie

29. 4. 2019 jsme se vydali na 22. ročník obvodního kola Mc Donalds Cupu. Sestava složená z fotbalistů 4. a 5. ročníku byla pro naši školu velkou nadějí na úspěch.

Štěstí nám nepřálo a o jeden gól jsme prohráli s Březovou nad Svitavou a nastoupili do semifinále se Sokolovkou. Bohužel i zde nám uniklo vítězství o jeden gól. V boji s Radiměří jsme zvítězili 4:0 a tak se naše škola umístila na krásném 3. místě.