Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Horečka sobotní noci

Horečka sobotní noci

Nenechte se zmást, nebyla ani sobota a zdaleka ještě nebyla noc. To jen před druhou hodinou odpolední 45 žáků Riegrovky horečně očekávalo autobus, jenž je měl odvézt na legendární muzikál do Městského divadla v Brně.

Do autobusu jsme se vešli na chlup přesně – nezbylo ani místečko. Cesta ubíhala rychle, neboť jsme fandili českým hokejistům. A nezklamali nás.

Před návštěvou divadla bylo ovšem nutné se ještě posilnit. To jsme zvládli ve Vaňkovce skvěle, byť zcela v rozporu s pamlskovou vyhláškou. Ve výběru občerstvovacích zařízení bezkonkurenčně zvítězilo KFC.

A teď konečně za kulturou. Nastrojení žáci obdrželi své vstupenky a shlédli téměř tříhodinové představení plné hudby a tance. Při představení si navíc mohli opakovat a upevňovat své znalosti cizího jazyka, neboť všechny zpívané texty byly v angličtině. Zbývá nám jen děti pochválit, protože se v divadle chovaly tak, jak se patří.

Cesta zpět nám rychle uběhla. Kolem desáté jsme přistáli před školou a účastníci zájezdu si za odměnu mohli druhý den trošku přispat a přijít až na 2. hodinu. Nu, co si více přát!


Aktualizováno (Středa, 29 Květen 2019 14:56)