Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Horečka sobotní noci

Horečka sobotní noci

Nenechte se zmást, nebyla ani sobota a zdaleka ještě nebyla noc. To jen před druhou hodinou odpolední 45 žáků Riegrovky horečně očekávalo autobus, jenž je měl odvézt na legendární muzikál do Městského divadla v Brně.

Do autobusu jsme se vešli na chlup přesně – nezbylo ani místečko. Cesta ubíhala rychle, neboť jsme fandili českým hokejistům. A nezklamali nás.

Před návštěvou divadla bylo ovšem nutné se ještě posilnit. To jsme zvládli ve Vaňkovce skvěle, byť zcela v rozporu s pamlskovou vyhláškou. Ve výběru občerstvovacích zařízení bezkonkurenčně zvítězilo KFC.

A teď konečně za kulturou. Nastrojení žáci obdrželi své vstupenky a shlédli téměř tříhodinové představení plné hudby a tance. Při představení si navíc mohli opakovat a upevňovat své znalosti cizího jazyka, neboť všechny zpívané texty byly v angličtině. Zbývá nám jen děti pochválit, protože se v divadle chovaly tak, jak se patří.

Cesta zpět nám rychle uběhla. Kolem desáté jsme přistáli před školou a účastníci zájezdu si za odměnu mohli druhý den trošku přispat a přijít až na 2. hodinu. Nu, co si více přát!


Aktualizováno (Středa, 29 Květen 2019 14:56)