Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání chyběli zástupci dvou tříd. Stále je problém se omluvit buď předem, nebo alespoň později.

Nejdříve jsme dostali od paní ředitelky úkol. Jak výstižněji by mohla být pojmenována schránka důvěry. Občas je využívána, zasloužila by si však výstižnější pojmenování.

Dále jsme hovořili o přijímacím řízení. Jaké bylo, jak jste ho zvládli. Velmi úspěšní byli žáci pátých tříd, kteří se hlásili na víceletá gymnázia. Ve Svitavách byla jedna naše žákyně dokonce nejlepší ze všech uchazečů, hned za ní byl  další náš žák, který pro změnu získal nejvíce bodů v testu z matematiky. Dosáhli výborných výsledků, takže příští rok budou ve třídách chybět. Poděkovali jsme jim a popřáli stejně výborné výsledky i na gymnáziích. Žáci deváté třídy byli také úspěšní a všichni se na zvolené školy dostali.

Mohli jsme se také pochlubit prvním místem v krajském kole soutěže Školní časopis roku, kde oba naše časopisy získaly první místo.

O Čtyřlístku jsme si povídali, všichni jsme se s ním setkali. Našli jsme různá čísla u našich babiček, maminek. Čtyři hrdiny jsme poznali, některé jejich příhody jsme znali.

Připomněli jsme si květnová výročí. 1. a 8. květen, Den matek.Aktualizováno (Pondělí, 20 Květen 2019 10:23)