Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání chyběli zástupci dvou tříd. Stále je problém se omluvit buď předem, nebo alespoň později.

Nejdříve jsme dostali od paní ředitelky úkol. Jak výstižněji by mohla být pojmenována schránka důvěry. Občas je využívána, zasloužila by si však výstižnější pojmenování.

Dále jsme hovořili o přijímacím řízení. Jaké bylo, jak jste ho zvládli. Velmi úspěšní byli žáci pátých tříd, kteří se hlásili na víceletá gymnázia. Ve Svitavách byla jedna naše žákyně dokonce nejlepší ze všech uchazečů, hned za ní byl  další náš žák, který pro změnu získal nejvíce bodů v testu z matematiky. Dosáhli výborných výsledků, takže příští rok budou ve třídách chybět. Poděkovali jsme jim a popřáli stejně výborné výsledky i na gymnáziích. Žáci deváté třídy byli také úspěšní a všichni se na zvolené školy dostali.

Mohli jsme se také pochlubit prvním místem v krajském kole soutěže Školní časopis roku, kde oba naše časopisy získaly první místo.

O Čtyřlístku jsme si povídali, všichni jsme se s ním setkali. Našli jsme různá čísla u našich babiček, maminek. Čtyři hrdiny jsme poznali, některé jejich příhody jsme znali.

Připomněli jsme si květnová výročí. 1. a 8. květen, Den matek.Aktualizováno (Pondělí, 20 Květen 2019 10:23)