Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na tomto jednání jsme měli co hodnotit a o čem hovořit. Proběhl avízovaný Den naruby a ti, kteří učili, sdělovali své zážitky a ti, kteří byli učeni, hodnotili starší v roli učitelů.  Spokojenost byla na obou stranách.

Ve třetí třídě si žáci pochvalovali klidné a příjemné vystupování, "učitelé" zase byli spokojeni s chováním a zájmem o učivo. V páté třídě byla také oboustranná spokojenost. Klidní "učitelé" a hodní a pozorní žáci. Ve třetí A třídě byly obě hodiny zajímavé. Do čtvrté třídy pan "učitel " donesl na ukázku něco živého. Žáci si mohli prohlédnout skutečná zvířata, o kterých Kuba velmi poutavě vyprávěl.

Po několika letech, kdy se tato akce nekonala, jsme byli překvapeni, s jakým zájmem se starší zapojili a jak mladší byli ochotni se zájmem poslouchat.

Ríša přišel s nápadem, že bychom si mohli připomínat různá výročí, abychom se potom nedivili, když se nás někdo na něco zeptá. Na řadě je 50. výročí Čtyřlístku.

Aktualizováno (Středa, 24 Duben 2019 13:50)