Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

Na 6., 7., 9. a 10. 5. 2019 vyhlašujeme pro žáky školy ředitelské volno z technicko-organizačních důvodů.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Ekojarmark 2019
Chyba
  • JFolder::files: Cesta není složkou:
Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/my/skolni_druzina/cinnost/190422_eko

Ekojarmark 2019

Den Země 22. 4. si každoročně připomínáme školní akcí s názvem Ekojarmark. Letos se konal ve středu 17. 4. Děti si mohly během celého dopoledne v jednotlivých pracovních dílnách vyzkoušet výrobu předmětů z přírodního, odpadového a recyklovatelného materiálu. Na děti prvního stupně čekaly tvořivé dílny: květinový zápich z papíru, tvoření z ruliček od toaletního papíru, motanice - jablko, chraňme přírodu, taška "Zajíček", interaktivní třídění odpadu, stromeček a veselé muffiny. Páťáci se vydali do Vodárenského lesa a žáci 6. - 8. tříd vyjeli do vybraných CHKO, aby se seznámili s ekologií tamních oblastí. 9. ročník celé dopoledne věnoval úklidu příměstské lokality. Všichni si tak připomněli, proč je dobré chránit si přírodu a vše, co nám nabízí.


{gallery}my/skolni_druzina/cinnost/190422_eko{/gallery}

Aktualizováno (Pátek, 03 Květen 2019 08:11)