Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Riegrovka v modrém

Riegrovka v modrém

Velikonoce jsou významným svátkem, který je u nás spojen s mnohými tradicemi a zvyklostmi. Můžeme je také chápat jako přechod od zimy k jaru. Svatý týden, který předchází Velikonočnímu pondělí je pak vrcholem církevního roku a připomíná nám události spjaté s posledními dny Krista. Každý den si nese nějaké označení: Květná neděle, Modré pondělí, Škaredá středa, Zelený čtvrtek….

Na Riegrovce jsme se tedy rozhodli uspořádat malý happening. Bez předchozí propagace jsme po škole vyvěsili plakáty, které vyzývaly žáky, aby v pondělí 15. 4., právě na Modré pondělí, přišli odění v modrém. Panovaly trochu obavy, aby se nějaký modrásek objevil- však, kdo si pořád prohlíží novinky na nástěnkách, že?  Celá škola se sice v modrém nesešla, ale sami jsme v tom přece jen nezůstali.

Veselé Velikonoce!

Aktualizováno (Středa, 24 Duben 2019 13:54)