Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM



 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Putování za pohádkou

Putování za pohádkou

Když vysvitne sluníčko nikdo z nás nechce sedět ve družině, proto jsme podnikli výpravu - Putování za pohádkou. Děti se rozdělily do skupin, z nichž každá byla barevně odlišena a vybavena listinou na zapisování odpovědí. Na jednotlivých stanovištích pracovala naše fantazie. Vždy jsme se přenesli do nějaké pohádky

(např. Dlouhý, široký…, Zlatovláska…) a potom následovala hádanka, která prověřila naše znalosti. První stanoviště bylo v parku a cestu jsme zakončili na stadionu. Tam jsme si zařádili na prolézačkách a posilnili se po náročné výpravě. Sice jsme cestou princeznu Krasomilu ani Budulínka nepotkali, ale zjistili jsme, že pohádky známe a máme je moc rádi.


Aktualizováno (Středa, 24 Duben 2019 13:46)