Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Družina hledá talenty

Družina hledá talenty

Každoročně pořádáme ve školní družině soutěž pro talenty. Děti soutěží v oblasti hudby, tance, poezie, malby, sportu i zábavy. V letošním roce se nám předvedlo opravdu hodně nadaných dětí, ale objev roku mohl být jen jeden.

Družina hledá talent

Na jedné prodloužené středě jsme hledali nové talenty. Soutěžilo se v několika kategoriích. Soutěž začali zpěváci, pokračovali hudebníci hrou na nástroje a tanečníci. Zvláštní skupinou byla kouzelnice a divadelní přestavení. Nechyběli ani sportovci, parkouristi a fotbalisté. Poslední kategorií byli malíři, kteří malovali na téma jaro. Probíhalo to tak, že ti, kteří nesoutěžili, byli porotci. Hodnotili pomocí bodů a komu dali nejvíce, ten vyhrál. Bylo to napínavé, talentů byla spousta, rozhodování těžké.

Za odměnu dostali všichni účastníci diplom a hlavním vítězem se stal Tom Říha, který předváděl parkour.

Dominik Pelz, Karolína Šmehlíková, Mia Kuleva


Aktualizováno (Středa, 24 Duben 2019 13:45)