Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

Na 6., 7., 9. a 10. 5. 2019 vyhlašujeme pro žáky školy ředitelské volno z technicko-organizačních důvodů.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání nám chyběli oba zástupci jedné třídy, snad se budou informovat. Jinak měla každá třída svého zástupce.

Nejdříve jsme hodnotili Valentýnský taneční večer. Všichni byli spokojeni, naučili se 4 tance, nikdo nepobíhal, neodcházel, přišli si zatancovat i bývalí žáci školy, večer proběhl v klidu. To konstatovali i vyučující, kteří se na žáky přišli podívat.

Dále jsme se vrátili k akci, kterou jsme zorganizovali jako nápad z předešlých jednání. Na chodbě se objevují časopisy, dokonce i knihy, které si můžeme přečíst a zase vrátit pro další zájemce. Bývá u nich dost žáků, kteří netráví přestávku běháním, ale čtením a vyhledáváním zajímavostí.Byl to dobrý nápad a dobrá realizace.

Dále jsme mluvili o karnevalu, který bude letos ve Fabrice a na který se těší především žáci prvního stupně. Děvčata z druhého stupně pomáhají s přípravou a určitě si na chvilku do Fabriky "odskočí" zatancovat.

Hodnotili jsme také účast v soutěžích. Zapojili jsme se do OČJ, OAJ, recitace, florbalového turnaje, do Démosthena, do 4kolky. O výsledcích vás budou informovat školní noviny.

Aktualizováno (Středa, 06 Březen 2019 10:07)