Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

Na 6., 7., 9. a 10. 5. 2019 vyhlašujeme pro žáky školy ředitelské volno z technicko-organizačních důvodů.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy V naší škole straší!

V naší škole straší!

Ten, kdo by se byl v pátek 22.2. okolo 19. hodiny prošel okolo budovy naší školy, by byl svědkem záhadných úkazů  : blikajících světýlek, divných zvuků a nepravidelně se rozsvěcujících a zase zhasínajících oken. Ta domnělá strašidla či duchové jsme byli my, žáci 4. třídy, kteří jsme se vydali  večer dobrovolně zpátky do školy.

„A to jako fakt?“  „Blázni asi, ne?“

Místo učebnic jsme si ovšem  nesli spacáky, baterky a samozřejmě zásoby potravin (odhadem p. učitelky tak na 3 dny – ale kdo ví, co se může stát, že?). Připravili jsme si pelíšky na spaní a vyřádili jsme se v tělocvičně s paní asistentkou. Poněkud nám „zamrzl“ úsměv na rtech při stezce odvahy  noční školou, ale vrcholem byla strašidelná výprava na půdu.  Lehce se to řekne, ale pouze s baterkami  to bylo „fakt hustý“. Zkusili jsme si být 5 minut v úplné a dokonalé tmě a návrat do důvěrně známých osvětlených prostor školy byl pro nás opravdu vysvobozením. Báli jsme se ale krásně .....

A potom už  jako doma : zoubky, pohádku před spaním a „dobrou noc“. Paní učitelky se zřejmě moc nevyspaly, protože jsme si svoje pocity sdělovali dlouho do noci, ale to k takovým výjimečným dobrodružstvím  patří, ne?

Generálku na týdenní „Školu za školou“, která nás čeká koncem května, jsme zvládli na jedničku!


Aktualizováno (Pondělí, 04 Březen 2019 07:39)