Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Olympiáda v angličtině: Máme vítěze!

Olympiáda v angličtině: Máme vítěze!

Ve dnech 14. a 16. ledna se na naší škole konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce.

Ve dvou kategoriích předvedlo 16 žáků své poslechové i konverzační dovednosti. Ačkoli výkony všech zúčastněných byly vyrovnané, do okresního kola mohl z každé kategorie postoupit pouze jeden žák. Do Litomyšle tak pojedou naši školu reprezentovat žákyně Markéta Králíčková a Tereza Kreslová. Gratuluji všem medailistům i ostatním soutěžícím a děkuji Mgr. Zuzaně Hnátové za spoluorganizaci olympiády.Aktualizováno (Úterý, 29 Leden 2019 08:45)