Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Dej, půjč a vrať

Dej, půjč a vrať

Máte doma už přečtený časopis a chystáte se ho přidat na hromádku se sběrem? A je vám tak trochu líto ho už vyhodit? Co když ho ještě někdo rád prolistuje a pročte? Tak ho nevyhazujte, přineste ho k nám do školy a položte na stolečky v mezipatře a u ředitelny.

Zde si ho najde někdo další, přečte si, co ho zajímá, a zase jej vrátí nazpět. Přesně tak, jak říká název: DEJ - PŮJČ - VRAŤ. Vznikne tak místo pro čtenáře, které vůbec nic nestojí. Jen chvíli času se doma mrknout, probrat časopisy vhodné pro čtenáře od 6 do 15 let a přinést je ostatním. A pokud se vše rozběhne a akce bude dobře probíhat, můžeme si stejným způsobem začít ve škole vyměňovat i knihy.

Výzva rodičům - podpoříte nás a povolíte dětem se zapojit? Školní žákovský parlament přivítal akci s nadšením, trefný název vymyslela Julinka a Vlastík.

Aktualizováno (Úterý, 29 Leden 2019 08:08)