Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Třeba z nás budou jednou sportovní hvězdy.

Třeba z nás budou jednou sportovní hvězdy.

Nadpis možná zní trochu tajemně, ale kdo ví zda z mladých kluků, kteří se dnes prohánějí v tělocvičně za florbalovým míčkem jednou nebudou profesionální hráči a možná i sportovní hvězdy.

Florbalový kroužek na naší škole působí od pra pra dávna. Zájem především kluků bohatě naplňuje kapacitu zájmového kroužku, který se schází každé úterý v tělocvičně naší školy. Nadšení do hry je obrovské a chuť proběhat hodinu a půl ještě větší. Nevěřili by jste jak se hráči hádají, kdo bude doplňovat jiné družstvo pokud chybí spoluhráč.

Takže si myslím, že chuť sportovat mezi dětmi a zvlášť těch mladších je obrovská.