Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Jednání byli přítomni zástupci všech tříd.

Na začátku předala paní ředitelka zástupcům vítězných tříd odměny. Jen připomínám, že se jednalo o vítěze soutěže o vánoční výzdobu. Na prvním stupni to byla 2. b - odměnu pro třídu si převzala Zuzka. Na druhém stupni zvítězila 9. třída, odměnu převzala děvčata z vedení parlamentu.

Protože se blíží pololetí, vysvětlovali jsme si některé důležité věci ohledně klasifikace. Nejdříve to, co nás trápí - prověrky. Většinou jsou zadávány po předchozím upozornění v domluveném termínu. Jen občas se prý objeví nějaká "přepadovka". Jeden zástupce pronesl hezké hodnocení. " I když termín známe předem, lenoši se stejně nepřipravují." i když má pravdu, je to trochu smutné konstatování.

Dále jsme si vysvětlili, kdy se jedná o odloženou klasifikaci. To mnozí vůbec netušili, kolik známek z jednotlivých předmětů musí mít, aby mohli být hodnoceni. Teď už si to budou určitě sami hlídat.

Posledním bodem bylo vysvětlení, jak to je s pětkami na vysvědčení. Kdy se dělají opravné zkoušky a kdy už nejsou možné, jak je to s nedostatečnými v pololetí.

Mluvili jste všichni, ptali se, snad je tedy vše jasné.Aktualizováno (Úterý, 29 Leden 2019 08:08)