Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Předškolák Program pro předškoláčky 2019

Program pro předškoláčky 2019

Vážení rodiče předškoláčků, i v tomto roce nabízíme program pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Máme pro Vás připraveno pět dílniček, ve kterých se seznámíte ještě před zápisem se znalostmi a dovednostmi, které potřebuje budoucí prvňáček pro pohodový vstup do školy.

V průběhu těchto setkání bude možné  využít i nabídku individuálního vyšetření připravenosti ke školní docházce a konzultaci se školní psycholožkou, která schůzky povede.

 

První informativní schůzka, na které doporučíme pracovní sešity, další pomůcky a upřesníme informace, proběhne ve čtvrtek 21. února v 16.00 hod. Zde se společně domluvíme na termínech dalších čtyř setkání.

Dále připravujeme i den otevřených dveří speciálně pro předškoláčky s rodiči. Uskuteční se    8. března 2019 v 9 hod. Budete se moci podívat do výuky ve třídách, setkat se s vedením školy, prohlédnout si školu apod. Zápis dětí do 1. třídy od září 2019 proběhne ve středu 24. dubna od 14 do 18 hodin.

Na obou akcích se s Vámi těšíme na viděnou.

Aktualizováno (Pondělí, 14 Leden 2019 09:51)