Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Adventní výstava a Den otevřených dveří

Adventní výstava a Den otevřených dveří

V úterý 4. prosince se na naší škole konal Den otevřených dveří a Adventní výstava. Během dopoledne mohli rodiče i jiní zájemci nahlédnou do naší školy a podívat se na výuku v některé ze tříd. V odpoledních hodinách byla vystoupením žáků zahájena Adventní výstava. Slyšet jsme mohli klasické koledy, hru na hudební nástroje, mezi nimiž byl i netradiční čínský buben. Odreagovali jsme se u gymnastických vystoupení dívek, trochu nás mrazilo při předvádění parkourových skoků žáka 4. třídy. Po vystoupení jsme si prohlédli keramické výrobky školní družiny, které bylo možné i zakoupit. Součástí výstavy byly i podařené výkresy našich dětí. V letošním roce byla výstava obohacena i o výrobky, které žáci dělali na počest 100. narozenin České republiky.

Během středečního dopoledne byly milou návštěvou děti z místních mateřských škol a dalších organizací. Všechny děti si pod vedením žáků 9. třídy vyrobily vánoční přáníčka, ozdobily perníčky,…

A teď už jen: KRÁSNÉ VÁNOCE!

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Prosinec 2018 12:40)