Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Čertovské vyučování v 2. b

Čertovské vyučování v 2. b

Rok se sešel s rokem a je tu opět mikulášský čas. Školou voní perníčky, ve třídách znějí písničky a básničky, které děti předvedou na ADVENTNÍ VÝSTAVĚ, tělocvična se mění v SÁL UMĚNÍ.

Děti čekají na první zvonění a honem běží do své třídy. Ale co to? Místo upravených žáčků otevírají dveře rohatí čertíci. Paní učitelka si povzdechla: "...tak to bude dnes pěkné peklo..." Ale ne, za rarášky vykukují tvářičky krásných andílků. A tak může vyučování začít. Nikdo tu nechybí.

Nejprve se vydáme do sálu umění, kde si každý něco pěkného vyrobí, zhlédneme krásné práce žáků naší školy a provětráme svoje peněženky. Kdo by také odolal těm krásným výrobkům. A hurá do třídy. Andílci soupeří s čertíky. V matematice spojujeme čísla a hned se na nás usmívá sněhulák, poslepu hledáme geometrická tělesa a snažíme se je dát správným otvůrkem do krychle. Čerti trošku podvádějí, ale s tím se dalo počítat. V češtině nesmí chybět diktát naruby. Nevíte co to je? Píše ho paní učitelka a opravují děti. Jéje, tam bylo chyb. Dnes to měla paní učitelka za 5, všechny chybičky jsme našli. Došlo i na koledy a malou pohádku o čertech.

Bylo to prima. Zasoutěžili jsme si, zasmáli se a v neposlední řadě dostali pochvalu s pamlskem. Aby ne, všichni byli úžasní. Tak zase za rok.


Aktualizováno (Pondělí, 10 Prosinec 2018 12:16)