Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Brno podesáté

Brno podesáté

Ani naše desátá cesta do Brna nebyla zbytečná. Multimediální den na Fakultě soc. studií Masarykovy univerzity nabídl řadu možností něco nového se dozvědět. I když jsme dorazili včas, v zaplněné aule na nás zbyla jen místa na schůdcích. Není divu, zástupci 428 redakcí , to je pěkná řádka lidí.

Po slavnostním zahájení jsme se rozešli a zamířili na vybrané workshopy. Soutěže, rozhovory pro televizi TV Seznam, ukázky práce studentů žurnalistiky, debata Je ještě televize televizí? a mnoho dalších. Všechny byly zajímavé, ale my jsme byli netrpěliví, jak letos dopadneme, jestli uspějeme. A jak jsme dopadli? Zase dobře. Sice jsme přivezli jen 5 diplomů, ale v tak velké konkurenci to byl úspěch veliký. Poděkování patří všem členům obou redakcí i příležitostným dopisovatelům.

Ti, kteří zastupovali redakce, mají určitě zážitky z návštěvy vysoké školy a další motivaci. Pro ostatní jsme atmosféru zachytili na několika snímcích.


Aktualizováno (Čtvrtek, 29 Listopad 2018 10:25)