Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Vycházka k Památníku včelích matek

Vycházka k Památníku včelích matek

Teplé a slunečné počasí, které provázelo ještě donedávna letošní podzim, přálo pobytu a pohybovým aktivitám v přírodě. V rámci jedné říjnové prodloužené středy jsme si s dětmi ze školní družiny naplánovali pěší výlet k Památníku včelích matek, který se nachází v lokalitě Brand, mezi městem Svitavy a obcí Kukle.

Na prví zastávce ve venkovní posilovně u Rosničky si někteří z nás prověřili svoji fyzickou zdatnost, jiní naopak už museli doplnit energii a posilnit se na další cestu. Ještě že nám maminky nachystaly s sebou tolik dobrot! Laughing Vyzkoušeli jsme také cvičební prvky na fitness stezce a hlavně se kochali pestrými barvami, do nichž se les během podzimních měsíců oblékl. Brouzdali jsme se spadaným listím, sledovali turistické značky na stromech a hodně si povídali. "Paní vychovatelko, a kdy už tam konečně budeme?", tak zněl snad nejčastější dotaz tohoto odpoledne. I přes náročnost a délku trasy jsme ale do cíle zdárně dorazili a odměnou nám byl příjemný odpočinek uprostřed krásné přírody, kterou se lesní rekreační areál může pyšnit.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Březen 2019 07:47)