Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Několik nás chybělo, ale to nevadilo, protože téma jednání bylo zajímavé a zastavit nás muselo až zvonění.

Povídali jsme si o oslavách, na které jsme se pečlivě připravovali. Hlavně jsme hodnotili, jak se třídy zhostily svého zadání a jestli se na přípravách podíleli všichni. Většinou ano, ale zase se našli někteří, kteří dělali problémy.

Devátá třída připomněla roky, které byly zakončeny osmičkou a které pro naši stoletou republiku nejvíce znamenaly. Naše osudové osmy a jedna devítka.Osmá třída měla za úkol období národního obrození a připomenutí nejvýznamnějších osobností. Sedmá b zpracovala sport, divadlo a literaturu 20. století, sedmá a zase hudbu, film a večerníčky. Obě třídy shromáždily množství materiálu a ten pak nápaditě zpracovaly. Šestá třída osobnosti nakreslila ve velkém formátu. Pátá b nám představila Prahu jako matku měst a pátá a vše, co se vztahuje k nejznámější osobnosti našich dějin - Karlu Čtvrtému. Ve čtvrté třídě jsme se ocitli v době Rudolfa II. , mezi jeho alchymisty. Třetí třídy zpracovaly výběr ze starých pověstí, písemně i kresbami. Druhá b třída si pohrála s portréty našich prezidentů a se symbolem našeho státu lípou. Druhá a nás zavedla na bájnou horu Říp.

Vyvrcholením bylo potom zasazení lípy před budovou školy a naše hymna v podání žáků deváté třídy.Aktualizováno (Úterý, 20 Listopad 2018 08:05)