Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Několik nás chybělo, ale to nevadilo, protože téma jednání bylo zajímavé a zastavit nás muselo až zvonění.

Povídali jsme si o oslavách, na které jsme se pečlivě připravovali. Hlavně jsme hodnotili, jak se třídy zhostily svého zadání a jestli se na přípravách podíleli všichni. Většinou ano, ale zase se našli někteří, kteří dělali problémy.

Devátá třída připomněla roky, které byly zakončeny osmičkou a které pro naši stoletou republiku nejvíce znamenaly. Naše osudové osmy a jedna devítka.Osmá třída měla za úkol období národního obrození a připomenutí nejvýznamnějších osobností. Sedmá b zpracovala sport, divadlo a literaturu 20. století, sedmá a zase hudbu, film a večerníčky. Obě třídy shromáždily množství materiálu a ten pak nápaditě zpracovaly. Šestá třída osobnosti nakreslila ve velkém formátu. Pátá b nám představila Prahu jako matku měst a pátá a vše, co se vztahuje k nejznámější osobnosti našich dějin - Karlu Čtvrtému. Ve čtvrté třídě jsme se ocitli v době Rudolfa II. , mezi jeho alchymisty. Třetí třídy zpracovaly výběr ze starých pověstí, písemně i kresbami. Druhá b třída si pohrála s portréty našich prezidentů a se symbolem našeho státu lípou. Druhá a nás zavedla na bájnou horu Říp.

Vyvrcholením bylo potom zasazení lípy před budovou školy a naše hymna v podání žáků deváté třídy.Aktualizováno (Úterý, 20 Listopad 2018 08:05)