Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Vitamíny na všechny způsoby ...

Vitamíny na všechny způsoby ...

Zelenina, ovoce a pokrmy z nich připravené mají nezastupitelnou roli v naší výživě. Naše škola už několik let  "jede"  v projektu "Ovoce do škol" a jednou z doprovodných akcí je i tzv.

Vitamínový den.

Stejně jako v minulých letech, i letos jsme se na tuto akci velmi těšili, protože můžeme vždy pouze  ochutnávat a nemusíme nic umývat, čistit, krájet, strouhat, mixovat - zkrátka - přijdeme k hotovému. Dobroty pro nás každoročně připravují pracovníci z firmy, která nám tyto produkty dodává.

Děti z 1. stupně mlsaly přímo v kuchyňce, velcí spolužáci dostali chutnou zásilku přímo do třídy. Letos byly v nabídce šťávy, kokteily, pyré a smoothie (děti dobře znaly slovo smoothie a většinou nevěděly, co je to pyré Laughing... ).  Vyzkoušeli jsme i netradiční kombinace ovoce a zeleniny, např. šťáva z červené řepy se svou typickou zemitou vůní nám chutnala také. Věřili byste tomu, že i koření, zejména skořice,  dokáže s ovocem a zeleninou úplné divy?

Děkujeme za výbornou a zdravou svačinku a už teď se těšíme na příští rok.


Aktualizováno (Čtvrtek, 29 Listopad 2018 10:19)