Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

Na 6., 7., 9. a 10. 5. 2019 vyhlašujeme pro žáky školy ředitelské volno z technicko-organizačních důvodů.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Vitamíny na všechny způsoby ...

Vitamíny na všechny způsoby ...

Zelenina, ovoce a pokrmy z nich připravené mají nezastupitelnou roli v naší výživě. Naše škola už několik let  "jede"  v projektu "Ovoce do škol" a jednou z doprovodných akcí je i tzv.

Vitamínový den.

Stejně jako v minulých letech, i letos jsme se na tuto akci velmi těšili, protože můžeme vždy pouze  ochutnávat a nemusíme nic umývat, čistit, krájet, strouhat, mixovat - zkrátka - přijdeme k hotovému. Dobroty pro nás každoročně připravují pracovníci z firmy, která nám tyto produkty dodává.

Děti z 1. stupně mlsaly přímo v kuchyňce, velcí spolužáci dostali chutnou zásilku přímo do třídy. Letos byly v nabídce šťávy, kokteily, pyré a smoothie (děti dobře znaly slovo smoothie a většinou nevěděly, co je to pyré Laughing... ).  Vyzkoušeli jsme i netradiční kombinace ovoce a zeleniny, např. šťáva z červené řepy se svou typickou zemitou vůní nám chutnala také. Věřili byste tomu, že i koření, zejména skořice,  dokáže s ovocem a zeleninou úplné divy?

Děkujeme za výbornou a zdravou svačinku a už teď se těšíme na příští rok.


Aktualizováno (Čtvrtek, 29 Listopad 2018 10:19)