Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Čtvrt miliónu aneb ohlédnutí za podzimním sběrem

Čtvrt miliónu aneb ohlédnutí za podzimním sběrem

Kolik naše škola nasbírala starého papíru za dobu její existence to opravdu nevím. Ale díky "sběratelskému" nadšení rodičů, žáků, učitelů a dalších pracovníků naší školy jsme za posledním osm a půl roků nasbírali přes čtvrt miliónů kilo papíru, toto množství papíru odpovídá přibližně čtyř tisícům stromů, ze kterých by byl papír vyroben.

Na podzim jsme nasbírali téměř 13 tun starého papíru. Z toho přivezli:

přes 500 kg papíru: Veronika Schwarzkopfová / 3. ročník / a Jakub Jan Heřmanský

/ 8. ročník /

přes 300 kg papíru: Lukáš Bis / 3. ročník /

přes 250 kg papíru : Michaela Kočvarová / 2. ročník /, Tereza Drdlová / 2. ročník /, Matěj Havránek / 2. ročník /, Antonín Dvořák / 2. ročník /, Filip Martínek

/ 5. ročník /

celkem se sběru zůčastnilo 151 žáků a učitelů

děkujeme


Aktualizováno (Pondělí, 29 Říjen 2018 15:49)