Důležité

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na tomto jednání jsme se sešli v menším počtu. Zástupci dvou tříd totiž pomáhali panu učiteli se sběrem papíru. O jednání se dozvědí z hlášení školního rozhlasu.

První problém, který se objevil, je porušování školního řádu. Konkrétně doplňku týkajícího se mobilních telefonů. Žáci vyšších ročníků i přes upozornění opakovaně telefon používají. Napomenutí nestačilo, bylo tedy toto opakované porušení hodnoceno jako porušení školního řádu.

Dále jsme hovořili o sběru. Bylo by dobré, kdybychom pomohli všichni a nenechali tuto akci jen na rodičích. Peníze za sběr jsou použity na odměny za sběr, na odměny na konci školního roku, na absolventská trička.

Poslední téma se týkalo už dlouhodobějšího problému, který se stále nedaří vyřešit. Chování žáků na WC. Stále jsou nespláchnuté, na zemi se válejí toaletní papíry, dokonce někdo chtěl spláchnout celý jogurt.

Aktualizováno (Pondělí, 29 Říjen 2018 15:44)