Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy V 2.B. se rodí spisovatelé

V 2.B. se rodí spisovatelé

Zdravíme vás všechny měsíc po prázdninách. Opět jsme v plném nasazení a docela se daří. Nakonec posuďte sami.

V hodině ČESKÉHO JAZYKA jsme dostali do skupinky obrázek. Paní učitelka nás vyzvala, abychom se právě teď stali spisovateli. O čem máme psát? No přece o čemkoli, co se vyloupne z našeho obrázku. Začalo být rušno, jeden nápad předbíhal druhý. Po dopsání svých děl jej každá skupinka předčítá. Posluchači určují, který obrázek k přečtenému textu patří. Vše bylo správně. Hurá,tak z nás ti spisovatelé budou! A to jsme ještě netušili, že jednou je to popis a podruhé pohádkové vyprávění. . A TADY JSOU I PRO VÁS.


Aktualizováno (Čtvrtek, 27 Září 2018 11:57)