Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Jste velmi šikovní. Učte se jazyky.

Jste velmi šikovní. Učte se jazyky.

Tímto vzkazem se s námi rozloučil pan europoslanec Tomáš Zdechovský.

Přijel k nám do školy, aby zástupcům redakcí předal diplomy za vítězství v krajském kole soutěže Školní časopis roku a členům redakcí odpověděl na jejich zvídavé otázky. Zajímalo je především vše, co se týkalo jeho vzpomínek na školu. Jak se učil, které předměty měl nejraději, které naopak rád neměl, jestli ve škole zlobil, na které učitele vzpomíná, kolik nedostatečných dostal, jestli mu s učením pomáhali rodiče, jestli také opisoval, psal si a používal taháky. Otázek bylo hodně, ne všechny stihly být zodpovězeny, ale i tak byla beseda velmi zajímavá a pro některé žáky i podnětná. Tady jsou jejich postřehy.

V. Š. : " Jsem velmi vděčná, že jsem mohla mít takovouto příležitost, protože mě to v mnohém inspirovalo. Určitě se budu víc učit. "

J. J. H. :" Mě nejvíce zaujalo, že jako malý choval kozu, ochočené prase, psa, kočku. Dnes už jen rybičky. Vystudoval několik vysokých škol, mluví čtyřmi světovými jazyky. Politikem chtěl být už od dětství."

E. P. :"Dozvěděla jsem se, že hodně cestuje, nejvíce se mu líbilo v Japonsku. Že rád hraje fotbal. Že už ve škole byl členem parlamentu, psal do školních novin, později vydal několik básnických sbírek."

T. B. :" Ze všech odpovědí mě nejvíce zaujalo to, že začínal stejně jako my. Jako člen školního parlamentu a redaktor školního časopisu. "


Jedna malá perlička nakonec. Spolu s panem Zdechovským navštívil školu i jeden náš bývalý žák. Tomáš Dvořák.Aktualizováno (Čtvrtek, 27 Září 2018 11:54)