Důležité

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Turistický výlet 6. A

Turistický výlet 6. A

Závěr školního roku bývá nevyhnutelně spojen se školními výlety. Se 6. A jsme se jali poznávat naše nejbližší okolí. Vytyčili jsme si trasu svitavskými lesy za Rosničkou. Jak jsme posléze zjistili, ušli jsme zhruba 11 kilometrů, přičemž původní záměr byl kolem 8, ať se příliš neutaháme.

Vyrazili jsme od školy krátce po osmé ráno. Slunce hřálo ostošest a bylo jasné, že nás čeká parný den. Čekali jsme, že alespoň v lese bude příjemněji, ale chyba lávky. Nicméně děti byly statečné, a dokonce byly schopné účastnit se připravených her. V závěru vycházky jsme úspěšně rozdělali oheň, aniž bychom podpálili les či sebe, a opekli jsme si připravené špekáčky.

Cestou zpět jsme již umdlévali únavou a žízní. Kýženého cíle, samoobsluhy u školy, jsme však nakonec dosáhli beze ztrát. Zde jsme doplnili ztracené tekutiny a rozešli se domů.


Aktualizováno (Úterý, 03 Červenec 2018 11:44)